Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 10.05.2021, 11:37
Костянтинівська спеціальна школа №32 Донецької обласної ради
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Разом проти булінгу

Планзаходів щодо запобігання та протидії булінгу в Костянтинівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 32 Донецької обласної ради на 2020-2021 н.р.

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про проведення тижня з протидії булінгу 

в Костянтинівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті № 32

Донецької обласної ради

           На виконання листа департаменту освіти і науки Донецької  облдержадміністрації від 13.09.2019 № вх.01-27/2095/0/160-19 «Щодо проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу» в школі-інтернаті з 16.09.2019  по 20.09.2019  пройшов тиждень з протидії булінгу «Разом проти булінгу!».
     Метою тематичного тижня було знайомство з поняттям «булінг», його попередженням; виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навичок відповідальної та безпечної поведінки.
     На інформаційному стенді в школі-інтернаті розміщено номери телефонів гарячої лінії протидії булінгу.
     Психолог школи Крутова Т.Є. зі старшокласниками провела заняття з елементами тренінгу «Протидія булінгу», в ході якого інформувала учнів про види та прояви булінгу в підлітковому віці, про його негативний вплив на особистість, надала поради щодо вирішення конфліктних ситуацій та толерантного спілкування.
     В рамках тижня відбулась година відвертого спілкування з учнями 5-9 класів за участю працівників Костянтинівського ВП Бахмутського ВП ГУНП  Донецької області з теми: «Не допускай проявів буліну над собою. Допоможи другу», в ході якої було обговорено проблему шкільного булінгу та шляхи його запобігання в учнівському колективі.
     В 4-9 класах на уроках української мови відбулося написання тематичних диктантів «Що таке булінг?».
    Вихователями проведено профілактичні заходи та переглянуто відеопрезентації з тем: «Булінг в школі. Як його розпізнати?», «Стоп! Булінг!», «Шкільне цькування, або булінг» тощо. 
      В ході тижня  відбувся конкурс-виставка плакатів серед учнів 5-9 класів на тему «Шкільному булінгу скажемо – НІ!».
     Вихованці отримали корисну інформацію з проблеми булінгу в учнівському середовищі. Учні отримали поради та пам’ятки про те, як захистити себе і своїх друзів від булінгу, актуалізували знання про свої права та обов’язки. Кожен школяр мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.
     Матеріали тижня було систематизовано та розміщено в тематичному портфоліо  «Разом проти булінгу» 

ПОРЯДОК

подання та розгляду заяв про випадки булінгу
в Костянтинівській спеціальній загальноосвітній

школі-інтернаті № 32 Донецької обласної ради

І. Загальні положення

1.1. Цей Порядок розроблено на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018 №22657-VIII та з метою систематизації роботи щодо подання та розгляду заяв про випадки булінгу в Костянтинівській СЗШІ № 32, забезпечення гарантованого виконання вимог чинного законодавства і недопущення порушень у сфері освіти.

1.2. Булінг (цькування) – діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

1.3. Заяви про випадки булінгу в закладі можуть бути подані до розгляду письмово особисто, поштою або електронною поштою на вибір.

1.4. Заяви про випадки булінгу можуть надавати на розгляд учні, їх батьки, законні представники, інші учасники освітнього процесу, свідком яких вони були особисто або інформацію про які отримали від інших осіб.

ІІ. Порядок отримання заяв

2.1. Усі заяви, що надійшли до закладу поштою, електронною поштою, у письмовій формі, приймаються у день їх надходження з урахуванням правил внутрішнього трудового розпорядку.

2.2. Заяви електронною поштою приймаються з електронної адреси закладу. Перевірку наявності надходження заяв на електронну пошту здійснює секретар та невідкладно їх реєструє.

ІІІ. Ведення реєстрації та обліку заяв

3.1. Реєстрації підлягають усі отримані заяви.

3.2. Заявам присвоюється реєстраційна дата фактичного дня надходження заяви.

Для реєстрації заяви подані в електронному вигляді,дублюються на папері.

3.3. Якщо заявник особисто подав заяву,на другому друкованому примірнику,що залишається у заявника, проставляється дата,підпис а за необхідності час надання заяви на реєстрацію.

IV. Розгляд заяв

4.1. Отримана ,зареєстрована заява про випадок булінгу розглядається директором закладу.

4.2. Відповідно до заяви керівник закладу видає рішення про проведення розслідування з визначенням уповноважених осіб.

4.3. Розгляд заяви здійснюється протягом п’яти робочих днів з дня її отримання.

ПОРЯДОК

реагування на доведені випадки булінгу

в Костянтинівській спеціальній загальноосвітній

школі-інтернаті № 32 Донецької обласної ради

І. Загальні положення

 • Цей Порядок розроблено на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018 №2657-УІІІ та з метою визначення процедури реагування на доведені випадки булінгу в Костянтинівській СЗШІ № 32 , забезпечення гарантованого виконання вимог чинного законодавства і недопущення порушень у сфері освіти.
 • Булінг (цькування)- діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

ІІ. Порядок реагування на доведенні випадки булінгу

 • Після отримання заяви про випадок булінгу в закладі протягом одного робочого дня створюється комісія для проведення розслідування, склад якої затверджується наказом по закладу.
 • Комісія проводить розслідування випадку булінгу протягом трьох робочих днів.
 • За результатами проведення розслідування проводиться засідання комісії з розгляду випадку булінгу для прийняття рішення (оформлюється протокольно з оригіналами підписів всіх членів комісії)
 • З рішенням та рекомендаціями комісії з розгляду випадку булінгу під підпис ознайомлюються їх виконавці.
 • Про результати розгляду заяви про випадок булінгу повідомляють заявника, Службу у справах дітей, уповноважений підрозділ органу Національної поліції України (ювенальну поліцію).
Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання
 • Дайджест "Усе для школи"
 • Міністерство освіти і науки
 • Інститут інноваційних технологій
 • Освіта Донеччини
 • Сайт для педагогів
 • Сайт «Дефектолог-практик»
 • Шкільні пісні і мінусовки
 • Відділ освіти осіб з особливими потребами ДоноблІППО
 • Лиманська спец. школа-інтернат
 • Часовоярська СЗШІ №8
 • Сайт учителя початкових класів
 • Видавництво «Шкільний світ»
 • [Vox.com.ua] Портал українця каталог сайтів Безкоштовний каталог сайтів

  Copyright MyCorp © 2021