Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 10.05.2021, 10:17
Костянтинівська спеціальна школа №32 Донецької обласної ради
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Запобігання та виявлення корупції

 

 

Співпраця з викривачами

 Повідомити про корупційне правопорушення можна наступними способами:

1) Поштою на адресу: 85105 Донецька область м. Костянтинівка вул. Панфілова, 37-а. У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка «Про корупцію». 

2) За допомогою телефонного зв’язку  050-77-96-547

3) Засобами електронного зв’язку: шляхом направлення повідомлення на електронну адресу irina23kalashnik@gmail.com 

4) Особисто уповноваженій особі з питань запобігання та виявлення корупції Костянтинівської СШ № 32 Донецької облради Калашнік Ірині Миколаївні, методичний кабінет. 

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також щодо прирівняних до них осіб згідно із Законом «Про запобігання корупції» (посадових осіб комунальних підприємств, установ, закладів). Всі повідомлення розглядаються уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції Костянтинівської СШ № 32 Донецької обласної ради згідно з вимогами законодавства.

Викривачам надаються певні гарантії. Ні вони, ні члени їх сімей не можуть бути звільнені чи примушені до звільнення, притягненні до дисциплінарної відповідальності чи піддані з боку керівника іншим негативним заходам впливу (переведення, атестація, зміна умов праці, відмова в призначенні на вищу посаду, скорочення заробітної плати) або загрозі таких заходів впливу у  зв’язку з повідомленням ними про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» іншою особою.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством. 

Про виявлені факти вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень також можна повідомляти спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції: Органи прокуратури, 
Органи Національної поліції, Національне агенство з питань запобігання та виявлення корупції, Національне антикорупційне бюро України.

Працівники органу повинні усвідомлювати, що за невжиття передбачених законом заходів у разі корупційного правопорушення передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 1729 Кодексу України про адміністративні правопорушення. У разі встановлення таких фактів уповноваженому підрозділу (особі) рекомендується повідомляти про це Національне агенство.

 

Нормативно - правові документи щодо протидії корупції

Закон України "Про запобігання корупції"

 

Закон України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014 — 2017 роки» від 14.10.2014 №1699-VII, яким визначено першочергові заходи із запобігання та протидії корупції, що повинні створити базу для подальшого проведення реформи у цій сфері, набув чинності 26.10.2014.

 

Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України» від14.10.2014 № 1698-VII передбачає створення спеціального державного правоохоронного органу, основним завданням якого є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, вчиненим вищими посадовими особами, які становлять загрозу національній безпеці

 

Закон України «Про запобігання корупції» від14.10.2014 № 1700-VII, однак відповідно до пункту 1 Прикінцевих положень Закону № 1700 набрав чинності 26 квітня 2015 року.

 

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 № 706"Питання заробігання та виявлення корупції"


Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Типове положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції

Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання
 • Дайджест "Усе для школи"
 • Міністерство освіти і науки
 • Інститут інноваційних технологій
 • Освіта Донеччини
 • Сайт для педагогів
 • Сайт «Дефектолог-практик»
 • Шкільні пісні і мінусовки
 • Відділ освіти осіб з особливими потребами ДоноблІППО
 • Лиманська спец. школа-інтернат
 • Часовоярська СЗШІ №8
 • Сайт учителя початкових класів
 • Видавництво «Шкільний світ»
 • [Vox.com.ua] Портал українця каталог сайтів Безкоштовний каталог сайтів

  Copyright MyCorp © 2021