Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонеділок, 10.05.2021, 10:28
Костянтинівська спеціальна школа №32 Донецької обласної ради
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Я і Україна

Я і Україна 

6 клас

Тема: «Історія досягнень людини»

Найважливіші винаходи в історії людства.

     Як Ви думаєте, що з досягнень нашої цивілізації вважати найкориснішим, потрібнішим, актуальнішим? 

     Можна трохи посперичатися на цю тему, але є непорушні істини, проти яких, як мовиться, «не попреш». Не так давно було проведено дослідження, в ході якого жителів різних країн питали про те, що вони вважають найбільш важливим винаходом за всю історію людства. Результати опитування очікувані, хоча не обійшлося і без сюрпризів.

     9. ІНТЕРНЕТ.

     Так, Всесвітня Мережа знаходиться тільки на дев’ятому місці. Переважно тому, що Інтернет до цих пір доступний не для всіх і не скрізь. Правда, Інтернет продовжує ставати все більш поширеним. Весь сучасний світ виглядав би по-іншому без Мережі.

       8.КОНТРОЛЬ НАД НАРОДЖУВАНІСТЮ.

     Не дивлячись на те, що деякі засоби контрацепції вже відсвяткували свій десятитисячний ювілей, сучасні контрацептиви допомагають вижити всьому людству. Не було б презервативів, пігулок і інших медичних чудес, ми б вже жили у світі, де не діаманти, а їжа є рідкістю.

     7. АНТИБІОТИКИ.

     Звичайно, ці медичні препарати не дуже корисні для нашого здоров’я , проте шкода, яка наноситься ними, ні в яке порівняння не йде зі шкодою, яку наносили людині збудники чуми, холери, туберкульозу і інших епідемічних захворювань. Грип ми вже не вважаємо чимось небезпечним, адже ще в початку століття «іспанка» косила мільйони людей. З антибіотиками людство забезпечило себе від багатьох хвороб, причому назавжди.

       6. АНЕСТЕЗІЯ.

     Так, анестезія теж дуже важливий винахід. Адже як можна проводити ті складні хірургічні операції, які вже вміють проводити медики, якщо не використовувати анестезію? Хірургія була б практично неможлива без цього винаходу.

       5. ДРУК.

     Друкарський верстат Гутенберга вважається одним з найбільш важливих досягнень людини. Адже до появи друкарських книг їх доводилося писати і переписувати. Природно, рукописні книги були надзвичайно нечисленні і доступні тільки дуже багатим людям. Завдяки друкарському верстату Ви зараз читаєте те, що написане в цій статті – коли б не друкарський станок, то, швидше за все, грамоті була б навчена надзвичайно обмежена частина населення.

       4. КАНАЛІЗАЦІЯ.

     Без цього, всім звичного, винаходу, урбанізація була б неможлива. Навіть в центрі освіченої Франції в 17 столітті помиї просто виливалися на вулицю … з вікна. Потім щури, потім зараза і епідемії з мільйонами померлих. Отже каналізацію можна рахувати кориснішою за антибіотики.

       3. ІНСТРУМЕНТИ.

     Що б ми могли зробити голіруч, коли б не було інструментів? Починаючи від молотка і закінчуючи електронним мікроскопом – всі ці пристосування поставлені на службу людині. Можна сказати, що без інструментів людина - повільна і невміла тварина. Уявіть собі стародавню людину, що живе в період заледеніння, який не створив би інструментів для обробки шкур або, наприклад, лук із стрілами так ніхто б і не придумав. Навряд чи б ми зараз міркували тут про винаходи.

       2. ПРИГОТУВАННЯ ЇЖІ.

     Так, готування теж можна вважати винаходом – сюди входить також винахід способів здобичі вогню. Термічна обробка їжі не тільки робить її смачнішою, але і допомагає позбавитися від мікроорганізмів, вірусів і бактерій, деякі з яких не тільки корисні, а надзвичайно шкідливі.

       1. МОВА.

     Звичайно ж, саме мова є головним винаходом людства. Спілкування стало б неможливим без букв, слів, речень. Наші здібності до комунікацій, будь то письмове або усне спілкування, практично неможливе без мови. Ніхто не знає, скільки вже тисяч років цьому винаходу, але судячи з усього, не один десяток тисяч років. Ніякі технології і інші винаходи не могли б з’явитися на світ, коли б не мова.

     

Пошук
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання
 • Дайджест "Усе для школи"
 • Міністерство освіти і науки
 • Інститут інноваційних технологій
 • Освіта Донеччини
 • Сайт для педагогів
 • Сайт «Дефектолог-практик»
 • Шкільні пісні і мінусовки
 • Відділ освіти осіб з особливими потребами ДоноблІППО
 • Лиманська спец. школа-інтернат
 • Часовоярська СЗШІ №8
 • Сайт учителя початкових класів
 • Видавництво «Шкільний світ»
 • [Vox.com.ua] Портал українця каталог сайтів Безкоштовний каталог сайтів

  Copyright MyCorp © 2021