Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 12:19
Костянтинівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №32 Донецької обласної ради
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Розмова з психологом » Батьки і діти - дві сторони конфлікту. » Батьки і діти - дві сторони конфлікту. (Чи виникають у вашій родині конфліктні ситуації з дітьми?)
Батьки і діти - дві сторони конфлікту.
НаталіяДата: Неділя, 04.03.2012, 21:33 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи виникають у вашій родині конфліктні ситуації з дітьми? Чи можете ви поділитися досвідом виходу з конфліктних ситуацій, повязаних з вашим сином або донькою?

АдминистраторДата: Неділя, 04.03.2012, 21:57 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю всіх учасників форуму! Щодо конфліктів з дітьми: так - у мене були конфліктні ситуації з сином, коли йому було 14-16 років. Він вважав себе дорослим, а я не приймала його "дорослість". Як тільки я стала спілкуватися з ним як з дорослим, проблеми зникли. Тому я гадаю, що батькам треба приймати дитину такою яка вона є. Цікавитися тим, що цікавить власну дитину і т.інш.

Форум » Розмова з психологом » Батьки і діти - дві сторони конфлікту. » Батьки і діти - дві сторони конфлікту. (Чи виникають у вашій родині конфліктні ситуації з дітьми?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017