Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 24.09.2017, 22:19
Костянтинівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №32 Донецької обласної ради
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Розмова з психологом » Дитина і шкідливі звички. » Дитина і шкідливі звички. (Здоров`язберігаюча функція сімейного виховання)
Дитина і шкідливі звички.
СвітланаДата: П`ятниця, 17.02.2012, 17:43 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Чи мають місце шкідливі звички у вашій родині? Чи варто обговорювати з дитиною проблему шкідливих звичок, якщо вони є у батьків?

АдминистраторДата: П`ятниця, 17.02.2012, 19:08 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Администраторы
Добрий день, шановна Світлано. Вдячні за те, що Ви підняли таку цікаву і важливу тему на нашому шкільному сайті. Проблема боротьби з шкідливими звичками дійсно актуальна.

shew3341Дата: П`ятниця, 17.02.2012, 23:05 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Администраторы
В моїй сім'ї цього немає, та мене бентежать оточуючі. Неможливо з сім'єю виїхати на відпочинок. Сидиш на пляжі, море, сонце і раптом запах від цигарок... Навіщо тоді кудись виїжджати, "насолодитись" цим "ароматом" можна і вдома. Ті хто палить, скажіть мені: " Які цілі ви переслідуєте виїжджаючи на відпочинок до моря?" А обговорювати цю проблему з дитиною варто, бо вода камінь точить.

ВикторияДата: Субота, 18.02.2012, 00:15 | Повідомлення # 4
Рядовий
Тільки питання хто буде цим займатись? Мати чи батько, які пиячать, палять? Чи знову на школу навісимо. Бо тут можна перевірити, наказати. А з сім'ї який прок? Отже, на мою думку, щоб рішити цю проблему, потрібно знайти механізм реалізації саме в сім'ї.

ДвокрапкаДата: П`ятниця, 02.03.2012, 19:16 | Повідомлення # 5
Рядовий
Дякую за цікаву тему! Я вважаю, що тільки у співпраці батьків і педагогів можна досягти позитивних результатів у вирішенні цієї проблеми. Члени родини особистим прикладом мають прищеплювати дитині навички здорового способу життя.

Форум » Розмова з психологом » Дитина і шкідливі звички. » Дитина і шкідливі звички. (Здоров`язберігаюча функція сімейного виховання)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017